Magnum

Photo Gallery

 


REZIDENCE ANNA

Exkluzivní prodej šestnácti nadstandardních bytů v nově budovaném bytovém komplexu anna, který navazuje na dříve realizovaný projekt Anenské terasy v historické části města Brna. Dům je situován do užšího centra města s velmi dobrou dopravní obslužností a klidným zázemím.

Byty budou velikosti 1+k až 3+kk, ve většině případů bude dispozice s velkorysou terasou nebo balkonem s výjimečným výhledem na panorama Brna.

  • klidná část v centru města
  • překrásný výhled z každé bytové jednotky
  • terasy, balkony a obytné atrium
  • nonstop bezpečnostní kamerová ostraha
  • komfortní parkování přímo v domě
  • bezbariérový výtah a celé řešení domu
  • možnost klientských změn dle přání

Více informací se dozvíte na webu www.rezidenceanna.cz

Dispozice a vybavení bytůzavřítotevřít

Celý bytový dům je výsledkem unikátního spojení originální architektury, zasazené do okolní zástavby, společně s výjimečnou polohou a použitými materiály bude výsledkem ojedinělá stavba, která zaujme jak zvenčí, tak i uvnitř. Velků důraz byl při architektonických návrzích bytů kladen na celkovou koncepci, drobné detaily a především vhodné dispoziční řešení vzhledem k umístění bytové jednotky. V případě zájmu je možné realizovat klientské změny v podobě individuálních úprav, jako jsou změny v rozvodech či posun příček a vybavení interiéru až po spojení sousedních bytových jednotek v jeden prostorný byt.

Interiéry bytů budou vybaveny nadstandardními a ušlechtilými materiály od předních a osvědčených výrobců a designérů. Komfortní vstup do bytu pak bude zajištěn bezbariérovým výtahem. Z bytů bude výjimečný výhled na dominanty města Brna, především pak na Petrov a Špilberk.

Praktické informacezavřítotevřít

Rezidenční dům anna bude vystavěn na ulici Anenská 14-18, v užším centru Brna v blízkosti historických dominant. Lokalita je v docházkové vzdálenosti od samotného centra města. V okolí je celá řada prestižních restaurantů a kaváren. Touhu po přírodě mohou obyvatelé uspokojit v městských parcích na Špilberku či v Denisových sadech od Petrovem.

Dům je orientován uliční stranou směrem na jih a svojí architekturou respektuje okolní budovy, díky citlivému zasazení do stávající výstavby nijak nenarušuje jednolitost celé ulice.

Mapazavřítotevřít

image - 500x250

Pro přesnější informace vše prolinkováno na Google maps.Partner odpovědný za projekt

MAGNUM Office, s. r. o.
Jakubská 1
602 00 Brno
Tel.: (+ 420) 544 500 020
Fax: (+ 420) 544 500 015
GSM: (+ 420) 602 507 917
společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložžka 48118