Magnum

Galerie

 

Půdorysy

Vnitřní členění jednotlivých podlaží lze upravit dle vašich představ - svou kancelář, obchod nebo atelier si můžete naprojektovat přímo na míru!

 


PALÁC MAGNUM

Obchodní a kancelářské prostory v centru BrnaHledáte atraktivní obchodní plochu, moderní kancelář, nebo prostor pro realizaci Vašeho podnikání? Požadujete moderní a kvalitní a zázemí ve výhodné lokalitě v centru Brna?

Přesně to nabízí Palác Magnum – na nároží brněnských ulic Orlí, Divadelní a Benešova. Pronájem reprezentativních obchodních prostor, obytných kancelářských atelierů a moderních kanceláří již od 50 m2.

Vnitřní členění jednotlivých pater lze upravit dle vašich představ – svou kancelář, obchod nebo atelier si můžete naprojektovat přímo na míru! Moderní polyfunkční Palác Magnum má připraveno i 41 parkovacích stání – umístěných ve dvou podzemních podlažích přímo v budově.

 • snadná dostupnost autem, vlakem, autobusem či MHD
 • nadstandardní realizace všech částí objektu
 • parkování přímo v budově
 • obchodní plochy v 1. a 2. podlaží
 • kancelářské plochy ve 3. až 6. podlaží
 • obytné kancelářské ateliéry s terasami pod střechou
 • sledování objektu kamerovým systémem

Další benefity!zavřítotevřít

 

 • Účelně využité podzemní podlaží – do garážových stání se vjíždí autovýtahem a parkuje se na ploše (1. PP) a v zakladačích (2. PP).
 • Možnost oddechu (nejen) pro kuřáky – na každém patře je venkovní terasa (22 m2), kde si lze odpočinout od obchodních povinností.
 • Luxusní ateliéry v 6. a 7. podlaží – s veškerým sociálním zázemím (70–190 m2) a s nádherným výhledem z vlastních teras.
 • Venkovní ruch neruší práci uvnitř – použitá okna s vyšší protihlukovou clonou  účelně tlumí ruch z ulice (pohltí až 40 dB).
 • Minimalizace energetických nákladů - díky energeticky šetrné koncepci budovy a podrobnému měření jednotlivých spotřeb.

 

Co říká architektzavřítotevřít

Budova tvoří logické pokračování historického vývoje nejbližšího okolí, prezentovaného zástavbou z počátku minulého století. Architektura objektu reaguje na starou zástavbu, ale i na nový metalický a skleněný objekt VZP na ulici Rooseveltově.

Vlastní výtvarné řešení Paláce Magnum používá výrazných skleněných ploch (zejména první a druhé nadzemní podlaží a rohová věž). V detailech vstupu z ulice Benešova a vjezdu do autovýtahu na Orlí ulici se objevují fasádní prvky z přírodního kamene.

Motiv zkoseného skleněného nároží stavby navozuje záměrný pocit nestability a je prvkem napětí v jinak klidné fasádě budovy. Snahou je integrovat nové vnitřní prostory do prostoru ulice, aby nový dům vstoupil do městského jádra jako jeho součást – i když výtvarné prostředky řešení fasádního pláště jsou zcela soudobé.

Jak budova funguje?zavřítotevřít

Funkční a prostorové pojetí stavby je zvoleno tak, aby umožňovalo maximální flexibilitu vnitřních prostor a polyfunkci odpovídající poloze na okraji vnitřního městského jádra. Mimo vlastní architekturu budovy je kladen důraz na řešení technologií na úrovni inteligentní budovy. 

Prosklené plochy okenních systémů fasády jsou od 3. nadzemního patra nahoru opatřeny – elektronicky ovládanými – hliníkovými exteriérovými žaluziemi. Vertikální komunikace je zajištěna schodištěm, jehož částečně proskleným prostorem projíždí dvojice skleněných výtahů.

 

Mapazavřítotevřít

image - 500x250

Pro přesnější informace vše prolinkováno na Google maps.
 

Možnosti pronájmu

Máte zájem o pronájem prostor v Paláci magnum? Kontaktujte odpovědnou osobu za tento projekt!

 

Osoba odpovědná za projekt

Mgr. Romana Leciánová

MAGNUM Office, s. r. o.
Jakubská 1
602 00 Brno
Tel.: (+ 420) 544 500 020
Fax: (+ 420) 544 500 015
GSM: (+ 420) 602 507 917
společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložžka 48118