Magnum

Pronájem

Hledáte nadstandardní bydlení s moderním designem? Potřebuje vaše firma novou moderní kancelář?

čti dál

Náš projekt

Palác Magnum

Obchodní a kancelářské prostory v centru Brna. Hledáte atraktivní obchodní plochu, moderní...

čti dál

Zodpovědné
investice pro život

Společnost Magnum

image - 230x199

Současná strategie společnosti

Budujeme a pronajímáme prostory pro nadstandardní bydlení i moderní pracovní zázemí. Jsme investiční a developerskou společností zároveň – s českým kapitálem. Hlavním smyslem projektů je pozitivní přínos pro život jejich obyvatel i okolí. Vytváříme kvalitní a uživatelsky příjemné prostory pro práci, luxusní bydlení i relaxaci.

Díky předchozím aktivitám společnosti Magnum jsme dokázali realizovat více než čtyřicet projektů.

image - 230x199

Komerční, bytové a kancelářské projekty realizujeme v Brně, Praze, Olomouci, Pardubicích, Hradci Králové a Františkových Lázních. V současnosti pronajímáme přes 20 objektů v našem vlastnictví. Díky předchozím aktivitám společnosti Magnum jsme dokázali realizovat více než čtyřicet projektů.

Při každé stavbě či rekonstrukci vycházíme z potřeb budoucích uživatelů. Jednotlivé realizace sledují parametry prospěšnosti i šetrnosti budoucích objektů.

Důkazem kvality naší práce je i řada ocenění

Mezi hlavní ceny patří především Stavba roku 2008 v Jihomoravském kraji pro luxusní bytový komplex Rezidence Anenské terasy v Brně.

V tomtéž roce získal náš pardubický projekt Palác Magnum Čestné uznání pro stavbu mimo Jihomoravský kraj.

Rezidence Květinářská získala 2. místo v soutěži o titul Stavba Jihomoravského kraje pro rok 2009 – v kategorii Rekonstrukce staveb a objektů. Podle odborné poroty „důstojně reprezentuje vysokou úroveň stavebnictví v Jihomoravském kraji“.

Skupinu Magnum tvoří 17 společností, které zajišťují realizaci a následný provoz i správu jednotlivých projektů. Hlavní developerská a investiční činnost společnosti směřuje do středu města Brna – Magnum je v současnosti významným soukromým investorem v centru moravské metropole.


MAGNUM Office, s. r. o.
Jakubská 1
602 00 Brno
Tel.: (+ 420) 544 500 020
Fax: (+ 420) 544 500 015
GSM: (+ 420) 602 507 917
společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložžka 48118