Magnum

Pronájem

Hledáte nadstandardní bydlení s moderním designem? Potřebuje vaše firma novou moderní kancelář?

čti dál

Náš projekt

Palác Chlumeckých

Po více než dvou letech náročné rekonstrukce byl 29.4.2014 slavnostně otevřen...

čti dál

Zodpovědné
investice pro život

Společnost Magnum

image - 230x199

Současná strategie společnosti

Budujeme a pronajímáme prostory pro nadstandardní bydlení i moderní pracovní zázemí. Jsme investiční a developerskou společností zároveň – s českým kapitálem. Hlavním smyslem projektů je pozitivní přínos pro život jejich obyvatel i okolí. Vytváříme kvalitní a uživatelsky příjemné prostory pro práci, luxusní bydlení i relaxaci.

Díky předchozím aktivitám společnosti Magnum jsme dokázali realizovat více než čtyřicet projektů.

image - 230x199

Komerční, bytové a kancelářské projekty realizujeme v Brně, Praze, Olomouci, Pardubicích, Hradci Králové a Františkových Lázních. V současnosti pronajímáme přes 20 objektů v našem vlastnictví. Díky předchozím aktivitám společnosti Magnum jsme dokázali realizovat více než čtyřicet projektů.

Při každé stavbě či rekonstrukci vycházíme z potřeb budoucích uživatelů. Jednotlivé realizace sledují parametry prospěšnosti i šetrnosti budoucích objektů.

Důkazem kvality naší práce je i řada ocenění

Mezi hlavní ceny patří především Stavba roku 2008 v Jihomoravském kraji pro luxusní bytový komplex Rezidence Anenské terasy v Brně.

V tomtéž roce získal náš pardubický projekt Palác Magnum Čestné uznání pro stavbu mimo Jihomoravský kraj.

Rezidence Květinářská získala 2. místo v soutěži o titul Stavba Jihomoravského kraje pro rok 2009 – v kategorii Rekonstrukce staveb a objektů. Podle odborné poroty „důstojně reprezentuje vysokou úroveň stavebnictví v Jihomoravském kraji“.

Skupinu Magnum tvoří 17 společností, které zajišťují realizaci a následný provoz i správu jednotlivých projektů. Hlavní developerská a investiční činnost společnosti směřuje do středu města Brna – Magnum je v současnosti významným soukromým investorem v centru moravské metropole.


MAGNUM Office, s. r. o.
Jakubská 1
602 00 Brno
Tel.: (+ 420) 544 500 020
Fax: (+ 420) 544 500 015
GSM: (+ 420) 602 507 917
společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložžka 48118